fbpx

Gua Sha

9.90 

Jade ehk Jadeiidi kivist Gua Sha kaabits näole ja kehale.
Jade poolvääriskivi Gua Sha tööriist aitab leevendada näonahal pingeid, vähendab silmaaluseid turseid, lõõgastab ja parandab lümfivoolu kogu kehas. Lümfivoolu all peame silmas jääkvedelike liigutamist pinges piirkonnast eemale, kasutades massaaži ja õrna survet. 

Gua Sha kasutamine pärineb 7. sajandi Hiinast ja need on tavaliselt valmistatud kvartsist, jadeist või luust, mis on nahka jahutavad ja siledad materjalid. Gua sha tööriista on traditsioonilises hiina meditsiinis kasutatud tuhandeid aastaid nii terapeutiliste eeliste kui ka kosmeetiliste eeliste, näiteks näo kontuurimise eesmärgil.

Energeetiliselt jade on kivi, mis sinult ei nõua. Kuid selle asemel annab see Teile kogu armastuse ja julguse, mida vajate, et tõsta oma vibratsiooni, jõuda oma unistusteni ja tervitada kõiki imelisi asju, mis teie juurde tulla tahavad.

Kuidas Kasutada?

Enne alustamist valmistage nahk ette, kandes näoseerumit või kreemi piirkondadele, mida soovite masseerida, näiteks näole ja kaelale. Kandke rikkalik kogus õli peopesadele ja soojendage toodet enne nahale panemist. Võite kasutada kas  hommikul või õhtul ennem magama minekut. Võib kasutada igapäev, massaži aeg  ca 5-10 min.

Categories: ,